Beskid Sądecki - noclegi

DOM WCZASOWY KOLEJARZ MUSZYNA ZŁOCKIE

Dom Wczasowy „KOLEJARZ” usytuowany jest w uzdrowiskowej części Muszyny, pośród gór i lasów przepięknego Beskidu Sądeckiego. Położenie ośrodka w jednym z najpiękniejszych rejonów Polski wraz z wygodną bazą noclegową i bogatą ofertą sportowo rekreacyjną daje Państwu możliwość spędzenia swojego wolnego czasu w niezwykle atrakcyjny sposób.

 

W ośrodku do Państwa dyspozycji jest blisko 375 miejsc noclegowych. Posiadamy pokoje: dwu-, trzy-, cztero- i pięcioosobowe. Każdy z pokoi posiada pełny węzeł sanitarny: umywalkę, lustro, toaletę oraz prysznic lub wannę. W skład wyposażenia pokoi wchodzą: łóżka jednoosobowe, szafki na ubrania, szafy, stoły, krzesła. Pokoje są przytulne oraz zadbane. Część pokoi posiada balkon. Internet jest dostępny w określonych miejscach.

 

 

Dysponujemy bogatą bazą sportową oraz oferujemy szereg dodatkowych atrakcji m.in.: park wodny, sala taneczna.

 

Doświadczony zespół instruktorów, trenerów, pedagogów i animatorów jest w stanie zaproponować naszym gościom szeroką gamę atrakcji. Od kuligów, rowerowych wycieczek krajobrazowych, po szkółkę narciarską, biegi na orientacje, czy zawody paintball. Na terenie ośrodka, na blisko czterech hektarach terenu zielonego, znajduje się plac zabaw, boiska do gier zespołowych, baseny i zjeżdżalnie, strzelnice oraz pole paintballowe.

 

Do DW Kolejarza zapraszamy także wielbicieli „białego szaleństwa”. Ośrodek położony jest nieopodal stacji narciarskich: m.in. Master-ski w Tyliczu, TYLICZ.ski, Jaworzyna Krynicka czy Słotwiny Arena w Krynicy Zdroju.

 

Nasze zaplecze konferencyjne sprawia, że jesteśmy również idealnym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, narad, spotkań biznesowych oraz imprez integracyjnych. Natomiast sale taneczne i nasza wyśmienita kuchnia z regionalnymi akcentami czyni DW Kolejarz miejscem na niezapomniane imprezy okolicznościowe