3

Ośrodek

 

DoWczasowy "KOLEJARZ"

-usytuowany jest w uzdrowiskowej części Muszyny, pośród gór i lasów przepięknego Beskidu Sądeckiego. Położenie ośrodka w jednym z najpiękniejszych rejonów Polski wraz z wygodną bazą noclegową i bogatą ofertą sportowo rekreacyjną daje Państwu możliwość spędzenia swojego wolnego czasu w niezwykle atrakcyjny sposób.

 

W ośrodku do Państwa dyspozycji jest blisko 375 miejsc noclegowych, bogata baza sportowa, własne ujęcie wody mineralnej, jak również szereg dodatkowych atrakcji m.in.: park wodny, sala taneczna.

 

Dla gości DW Kolejarz, którzy cenią sobie czynny wypoczynek stworzyliśmy studio aktywnego wypoczynku „ActivMax” wraz z wypożyczalnią sprzętu sportowego. Doświadczony zespół instruktorów, trenerów, pedagogów i animatorów jest w stanie zaproponować naszym gościom szeroką gamę atrakcji. Od kuligów, jazdy konnej, rowerowych wycieczek krajobrazowych, po szkółkę narciarską, biegi na orientacje, czy zawody paintball. Na terenie ośrodka, na blisko czterech hektarach terenu zielonego, znajduje się plac zabaw, boiska do gier zespołowych, baseny i zjeżdżalnie, strzelnice i pole paintballowe.

 

Do DW Kolejarza zapraszamy także wielbicieli „białego szaleństwa”. Ośrodek położony jest nieopodal stacji „Dwie Doliny”, największej i najnowocześniejszej bazy narciarskiej w Polsce, łączącej siecią wyciągów dwie miejscowości – Szczawnik i Wierchomlę.

Nasze zaplecze konferencyjne sprawia, że jesteśmy również idealnym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, narad, spotkań biznesowych oraz imprez integracyjnych. Natomiast sale taneczne i  nasza wyśmienita kuchnia z regionalnymi akcentami czyni DW Kolejarz miejscem na niezapomniane imprezy okolicznościowe.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

                                                                                   

Serdecznie zapraszamy ! 

Ładuje...