4

Oferta

Zielone szkoły- sezon 2019

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, dzieci i młodzież szkolną w każdym wieku do aktywnego wypoczynku połączonego z nauką. DW Kolejarz znajduje się pośród gór i lasów malowniczego Beskidu Sądeckiego. To idealne miejsce do organizacji bogatych w atrakcje zielonych szkół.

Zielone szkoły w DW Kolejarz to nie tylko możliwość uczenia się poprzez poznawanie okolicznej natury, ale mogą to być także zajęcia sportowo-rekreacyjne. W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: łucznictwo, biegi terenowe, rowerowe wycieczki krajoznawcze, czy organizacja zawodów sportowych. Zielone szkoły dostosowujemy do indywidualnych potrzeb grup, możliwości i wieku uczestników. 

NOWOŚĆ !

Podczas wypoczynku uczestnicy mogą BEZPŁATNIE dołączyć do otwartych zajęć realizowanych od poniedziałku do piątku. Zajęcia prowadzone będą z doświadczonymi instruktorami każdego dnia. Zapewniamy maksimum bezpieczeństwa, zabawy i nauki w 5 blokach tematycznych. 

Bloki tematyczne są otwarte dla wszystkich grup szkolnych i każdy z nich będzie mógł skorzystać z oferowanych przez nas zajęć -GRATIS ! Zajęcia będą odbywać się na świeżym powietrzu, a w razie niesprzyjającej pogody dysponujemy pomieszczeniami i salami do realizacji zajęć.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowego zapoznania się z naszymi dodatkowymi atrakcjami oraz ofertą zielonej szkoły na sezon 2019.

Zielone szkoły

Zimowiska

W okresie ferii zimowych zapraszamy dzieci i młodzież na zimowiska. To odpoczynek połączony z nauką lub doskonaleniem jazdy na nartach, bądź snowboardzie pod okiem doświadczonych instruktorów. DW Kolejarz stanowi doskonałe miejsce do wypadów na największą i najnowocześniejszą bazę narciarską w Polsce. Nasz ośrodek położony jest 3 km od stacji narciarskiej „Dwie Doliny”, łączącej siecią wyciągów dwie miejscowości Szczawnik i Wierchomlę. Systematycznie naśnieżane i oświetlone stoki charakteryzują się dużym zróżnicowaniem trudności tras. Dobre warunki narciarskie stacja zawdzięcza specyficznym właściwościom klimatycznym, śnieg trzyma się długo, a temperatura jest o 4 stopnie niższa niż w pobliskich miejscowościach.

W ramach zimowisk możemy także zorganizować kuligi, czy przejażdżki psimi zaprzęgami. Po zajęciach na świeżym powietrzu można skorzystać z zadaszonego miejsca na grilla, czy sali kinowej.

Zimowiska

Kolonie

Ośrodek służy swoją bazą i doświadczoną kadrą organizatorom wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Szczególnie proponujemy organizację obozów sportowych, kursów językowych oraz szkół tańca. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bogatej ofercie pobyt w naszym ośrodku jest dla najmłodszych niezapomnianym przeżyciem. Oferujemy wycieczki piesze z wykwalifikowanymi przewodnikami, mające na celu zapoznanie dzieci z okoliczną fauną i florą, jazdę konną, wycieczki autokarowe, gry i zabawy terenowe z wykwalifikowanymi instruktorami oraz wiele innych atrakcji.
Kolonie

Imprezy okolicznościowe

Przestronna sala balowa w połączeniu z wyśmienitą kuchnią sprawia, że ośrodek jest doskonałym miejscem do organizacji niezapomnianych wesel, studniówek i wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Sala balowa może pomieścić nawet 300 osób. Dodatkowym atutem jest rozległy, przylegający do ośrodka teren zielony z placem zabaw, czy specjalnie przygotowanym miejscem na grilla i możliwością zorganizowania imprez plenerowych. Dla gości przyjezdnych są oczywiście do dyspozycji miejsca noclegowe w pokojach na terenie ośrodka.
Imprezy okolicznościowe

Imprezy integracyjne

DW Kolejarz to bardzo wygodne miejsce do organizacji konferencji, szkoleń, zjazdów integracyjnych oraz spotkań biznesowych. Na terenie ośrodka znajduje się 5 sal konferencyjnych, w tym dwie duże sale o powierzchni 250 m2 i 300 m2, mogące pomieści nawet do 300 osób. Trzy mniejsze sale umożliwiają organizacje spotkań i szkoleń dla grup do 70 osób. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audio-wizualny. Ponadto DW Kolejarz oferuje szeroką gamę atrakcji, z których można zbudować bogaty program integracyjny dla niemal każdej grupy. Nasz zespół może zorganizować dla Państwa: szkółkę narciarską, zajęcia z nordic walking, zajęcia ze strzelectwa i łucznictwa, kuligi, psie zaprzęgi, jazdę konną, kursy tańca, wycieczki piesze, wycieczki rowerowe, wyprawy off-road, paintball, biesiady tematyczne oraz wiele innych.

Więcej o atrakcjach DW Kolejarz

Imprezy integracyjne

Jesteś zainteresowany? Zobacz nasz cennik